Sledujte #czechiceman
David Vencl
Zpět na úvod

Již zítra pod led!

A je to tady. Už zítra se zanořím a pak budeme čekat co bude ... já to vím moc dobře ...

Cesta k tomuto dni byla dlouhá. A jednou se k tomu vyjádřím víc. Každopádně již zítra se zanořím pod led a mě nastane práce a téměř 2 minuty jasné hlavy a soustředění. Zanořím se do hloubky 3 metrů a pak poplavu 80 metrů k světlu, doslova ke světlu na konci tunelu. Vím, že na to mám. V tréninku jsem už uplaval několikrát 75 metrů a jednou 90. 

Na trvrdý trénink jsem zvyklý, ale tentokrát to nebylo jen o tréninku. Jedna věc je, že naposledy jsem byl v bazénu na začátku října - takže téměř 5 měsíců bez bazénu. 5 měsíců bez bazénu a naplavaných několik desítek kilometrů pod vodou a to chci zítra plavat o světový rekord?! Nebyl led, tak jsme se rozhodli ho vyrobit. Cože, vyrobit led? Nojo, nic není nemožné ....

Jenže jedna věc je mít skvělé nápady a druhá věc je realizovat. Jaký je rozdíl mezi vizionářem a bláznem? Kyž se bláznovi podaří vizi naplnit, pak se stává uznávaným vizionářem. To je asi tak celé.

No a o to se můžete pokusit sami a mít šanci na úspěch jen pár promile a nebo se obklopíte těmi správnými lidmi - vytvoříte CREW - a tím zvednete pravděpodobnost na desítky procent. To co se nám v této CREW podařilo je mazec.

Takže díky všem, tahle je jízda, která zítra nekončí - zítra to teprve začíná!